Coton de Tulear kutrinja

ЦЕНА: 350 €

Coton de Tulear kutrinja


Се продаваат кутриња од расата Coton de Tulear родени на 02.06.2019.
Не се митарат и се антиалергени. Кученцата ги добивате прочистени, вакцинирани и со педигре. Идеални се за семејства со мали деца. Длаката им е како памук, по која што потекнува нивното име. Не агресивна и весела раса се, па затоа се познати во светот под прекарот "Антитрес куче".Град:
Kumanovo
Телефон:
070 337 097
Објавен на:
17.07.2019

ЦЕНА: 350 €

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
Angela Dodevska
Град:
Kumanovo
Телефон:
070 337 097
Објавен на:
17.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка