Casovnik, часовник, саат

ЦЕНА: 1500 мкд

Casovnik, часовник, саат


Нови и половни супер сочувани. Цени од 1500 - 4500 денари.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070369207
Објавен на:
15.05.2014

ЦЕНА: 1500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Ratko Mece
Град:
Skopje
Телефон:
070369207
Објавен на:
15.05.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка