Casio Edifice EQS-A500RB Limited,Edition Red Bull Racing-нов

ЦЕНА: 15000 мкд

Casio Edifice EQS-A500RB Limited,Edition Red Bull Racing-нов


Се продава нов часовниk Casio Edifice EQS-A500 RB Limited Edition Red Bull Racing, со 1,5 год. гаранција, со оригинална кутија. Карактеристики - Водоотпорност: 10 bar, Стакло:Минерално, Големина:45 mm, Механизам: Кварцен, Функција:Три стрелки, Датум, Календар, Аларм, Стоперка, Светско време, Тајмер, Smart Access Technology, Соларно напојување, Материјал:Челик, Ремен: ЧеликИме:
Град:
Skopje
Телефон:
-
Објавен на:
16.08.2014

ЦЕНА: 15000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sanko A
Град:
Skopje
Телефон:
-
Објавен на:
16.08.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка