CRVEN AHAT

ЦЕНА: 1200 мкд

CRVEN AHAT


Prodavam lipohrom crveni kanarici, germanski so kapa i lipohrom mozaik. Pticite se so odlicen kvalitet i se izlozbeni ptici.Град:
Skopje
Телефон:
078225110
Објавен на:
21.12.2017

ЦЕНА: 1200 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zvonko Jordanovski
Град:
Skopje
Телефон:
078225110
Објавен на:
21.12.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка