Bianchi Methanol CV FS 9.2 Mountain Bike 2021 (CENTRACYCLES)

ЦЕНА: 3175 €

Bianchi Methanol CV FS 9.2 Mountain Bike 2021 (CENTRACYCLES)


Buy Bianchi Methanol CV FS 9.2 Mountain Bike 2021 from Centracycles is 100% safe, Because purchase products at Centracycles provide a 100% money back guarantee.Location Centracycles : Jl. M. T. Haryono No.95B.Medan. Contact us: order@centracycles.com, To purchase online visit the website: www.centracycles.com


Price : USD 3,739.00/Pcs
Min Order : 1 - 5 Pcs
Lead Time : 3 - 6 Days
Port : CIF / Kualanamu International Airport
Terms : T/T, Western Union, Paypal
Shipment : FedEx, DHL, UPS
Product : Ori and Ready in stock

Key Specifications

Frame - Methanol CV FS 100mm 29” full carbon

Fork - Fox 32 SC 29” Performance remote

Shock - Fox Float DPS Performance Elite Remote,

Drivetrain - Shimano XTR M9100

Brakes - Shimano XT BR-M8100Град:
Medan
Телефон:
6281375278047
Објавен на:
23.07.2021

ЦЕНА: 3175 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Anggie Centracycles
Град:
Medan
Телефон:
6281375278047
Објавен на:
23.07.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка