Bebesko sediste i bebeska kolicka

ЦЕНА: 5500 мкд

Bebesko sediste i bebeska kolicka


Se prodava:
Bebedko sediste. Podesivo oo visina i naslon. So 4 trkalca koi se zakocivaat. Predniot oosluzavnik se vadi. Cena 2500 mkd
Bebeska kolicka:
Podesiv naslon i podesiva za malo i pogolemo bebe da moze da go glema toj sto vosi i obratno. Sondodatok bebeska korpamkoja se montira na kolockataГрад:
Skopje
Телефон:
070 226 156
Објавен на:
10.04.2018

ЦЕНА: 5500 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Jovan Nikolovski
Град:
Skopje
Телефон:
070 226 156
Објавен на:
10.04.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка