Bass gitara Ibanez SR 705

ЦЕНА: 600 €

Bass gitara Ibanez SR 705


Bass gitara Ibanez SR 705 kupena nova od Do RE Mi,svirena samo ednas na koncert...Basot e nov i e 5 zicen,sekako od podobrite serii na Ibanez...

Poveke info i rewiev na sledniov link:
https://www.ultimate-guitar.com/reviews/bass_guitars/ibanez/sr705/24297/Град:
Aerodrom
Телефон:
075439159
Објавен на:
21.02.2018

ЦЕНА: 600 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Nikola Avtovski
Град:
Aerodrom
Телефон:
075439159
Објавен на:
21.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка