BEBESKA OBLEKA

ЦЕНА: 10 мкд

BEBESKA OBLEKA


Bodi dolg i kratok rakav(56-104)= 85 den+ddv
Bodi bez rakav(kimono)(56-68)= 70 den+ddv
Benkica(56-68)= 50 den+ddv
Zivri so stapalo(56-74)= 75den+ddv
Svedska pelena(frotir i pamucna)= 50den+ddv
Svedska pelena(frotir i pamucna dupla so lepenka)= 100 den+ddv
Peskir banjarka(edinecna) = 200 den+ddv
Ligavcinja(frotir so saren paspul)= 30 den+ddv
Kapce = 17 den+ddv
Rakavici = 10 den+ddv
Pizami dolgi (vo eden del)(67-74)= 178+ddv


Tel:078/257-783Објавен на:
02.08.2015

ЦЕНА: 10 мкд

Карактеристики:

Контакт

Објавен на:
06.03.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка