BAZA OD 800 000 E-MAIL ADRESA

ЦЕНА: 1 €

BAZA OD 800 000 E-MAIL ADRESA


Prodajem bazu od preko 800 000 E-mail adresa namenjenih za Vaše Newsletters reklamiranje.

E-mail adrese su 100% ispravne, sakupljene na dozvoljene načine u skladu sa Zakonom.

Baza se sastoji od adresa pravnih i adresa fizičkih lica.
Baza pravnih lica je segmentirana na osnovu delatnosti firmi.
U ponudi je baza od 7750 E-mail adresa poslodavaca otvorenih isključivo za prijem novih radnika.

USLUŽNO SLANJE NEWSLETTERS-A (E-MAIL KAMPANJE)

Za sve dodatne informacije možete se javiti ili poslati poruku na brojeve telefona:
Mobilni +381 69 4444 001
Viber +381 69 444 9192
WhatsApp +381 60 6023 955
Ili nas kontaktirati putem E-mail-a: feniks001@yahoo.com
Телефон:
+381694441110
Објавен на:
20.09.2019

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dragan Marinkovic
Телефон:
+381694441110
Објавен на:
22.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка