Apple MacBook Pro Core i7 2.2 GHz 17'' 4GB Ram 750GB HDD

ЦЕНА: 800 €

Apple MacBook Pro Core i7 2.2 GHz 17'' 4GB Ram 750GB HDD


Potpuno novi originalni sa kompletnim priborom i jedna godina jamstvo

email: genuinesupplier11@yahoo.com
skype: genuinesupplier11Град:
Ujedinjeno Kraljevstvo
Телефон:
123456789
Објавен на:
15.10.2012

ЦЕНА: 800 €

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Genuine Supplier
Град:
Ujedinjeno Kraljevstvo
Телефон:
123456789
Објавен на:
15.10.2012
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка