Aparat za kislorod

ЦЕНА: 25000 мкд

Aparat za kislorod


Prodavam aparat za kislorod. Recisi nov, upotrebuvan samo 8 meseci.Телефон:
070/298-386
Објавен на:
20.03.2016

ЦЕНА: 25000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Телефон:
070/298-386
Објавен на:
20.03.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка