Akita Inu kutrinja

ЦЕНА: 1 мкд

Akita Inu kutrinja


Se prodavaat dve preslatki zenki Akita Inu kucenca so odlicno poteklo. Kucencata se prodavaat so kompletna dokumentacija, vakcinirani i procisteni od paraziti stari se 2 ipol meseca. Info na 078445255Град:
Skopje
Телефон:
070200249
Објавен на:
04.08.2017

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Martina Velichkovska
Град:
Skopje
Телефон:
070200249
Објавен на:
04.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка