Actavis Promethazine со кодеин сируп со виолетова кашлица

ЦЕНА: 100 мкд

Actavis Promethazine со кодеин сируп со виолетова кашлица


Купете Actavis Promethazine со кодеин сируп со виолетова кашлица

Име на компанијата: Марек Фарма
EMAIL: (marekpharma1@gmail.com)
whatsapp број: +1 (608) 620-3565
веб-страница: http: //www.marekpharma.com/
Skype ID: habid.mohamed

Најдоброто од Actavis Promethazine.
Ние сме вистински добавувачи на висококвалитетен ACTAVIS PROMETHAZINE со кодирен сируп со кодови, Phenergan со Promethazine Codeine.

Ние исто така ги имаме следните производи.
Хидромет w / c Сиреп на кашлица, Actavis Promethazine со сироп од кодеин пурпурна кашлица, сисап со кашлица Tussionex, сипап со кашлица Guaifenesin, MGP Promet w / c кашлица сируп, Hi-tech Промоција со сибир за кашлица, сирекс за кашлица Correx, Хидро тушин


Информации за контакт
Име на компанијата: Марек Фарма
EMAIL: (marekpharma1@gmail.com)
whatsapp број: +1 (608) 620-3565
веб-страница: http: //www.marekpharma.com/
Skype ID: habid.mohamed

Спецификација:
Секоја 5 мл содржи: Promethazine hydrochloride 6.25 mg; кодеин
фосфат 10 mg. Алкохол 7%.
Индикација: супресант на кашлица
Форма на дозирање: сируп
Валидност: 2yrs
Сила 200mg
Дрога: 1622-62-44
16 oz, 32oz, 4oz

Контактирајте ни во секое време и ставете ја вашата нарачка.
Минимална количина на нарачка: 10 пинци или шишиња

Време на испорака. -24hrs


Информации за контакт

Име на компанијата: Марек Фарма
EMAIL: (marekpharma1@gmail.com)
whatsapp број: +1 (608) 620-3565
веб-страница: http: //www.marekpharma.com/
Skype ID: habid.mohamedИме:
Телефон:
+237695219166
Објавен на:
07.07.2019

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Habid Moore
Телефон:
+237695219166
Објавен на:
07.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка