APPLE IPHONE 5G DUBAI

ЦЕНА: 4000 мкд

APPLE IPHONE 5G DUBAI


APPLE IPHONE 5 DUBAI,ODLICNA KOPIJA,IMA KAMERA ODLICNA SO BLIC,3G,EDNA KARTICKA,DIMENZII KAKO ORIGINALOT I MASKATA E KAKO ORIGINALOT, MNOGU SOCUVAN ,WIFI...Град:
Skopje / Prilep
Телефон:
078359999
Објавен на:
19.06.2013

ЦЕНА: 4000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Astra Krediti Krediti
Град:
Skopje / Prilep
Телефон:
078359999
Објавен на:
19.06.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка