► Се продава ◄

ЦЕНА: 200 €

► Се продава ◄


Продавам кревет купен во "YUSK" , користен -краток период заради пренамена на работна соба тел.контакт 078 412 335Град:
Скопје
Телефон:
непознат
Објавен на:
19.08.2021

ЦЕНА: 200 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Бојан Скопје
Град:
Скопје
Телефон:
непознат
Објавен на:
19.08.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка