Чистење станови, куќи и деловни објекти

ЦЕНА: По договор

Чистење станови, куќи и деловни објекти


Чистам станови куќи и деловни објекти, правам генералки и редовно одржувам. тел:078-533-166Град:
skopje
Објавен на:
23.06.2023

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Град:
skopje
Објавен на:
16.02.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка