Фарма на Јапонски препалици (потполошки) 071261249

ЦЕНА: 1000 €

Фарма на Јапонски препалици (потполошки) 071261249


Се продава Фарма на Јапонски препалици (потполошки) : фармата вклучува : 180 броја јапонски препалици- потполошки несилки, кафези и инкубатор.
Фарма се занимава со одгледување на јапонски препелици и продажба на јајца од истите.
Јајцата од јапонска препелица успешно се употребуваат во лекувањето на многу болести .Град:
Kavadarci
Телефон:
070 657096
Објавен на:
28.02.2019

ЦЕНА: 1000 €

Карактеристики:

Град:
 Кавадарци

Контакт

Име:
Bosko Jovanov
Град:
Kavadarci
Телефон:
070 657096
Објавен на:
28.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка