Талпи и Греди

ЦЕНА: По договор

Талпи и Греди


Продавам 5 добро зачувани талпи (дебелина 5 cm, ширина 26 cm, должина 397 cm), 1 амортизирана талпа (дебелина 4 cm, ширина 28 cm, должина 377 cm) и 2 добро зачувани греди (дебелина 9.5 cm, ширина 8 cm, должина 442 cm). Талпите и гредите се наоѓаат во гаража на ул. Пеце Матичевски (кај Стара Болница) во Битола.

Цена: 500 денари за 1 добро зачувана талпа, 200 денари за амортизираната талпа и 250 денари за 1 греда.

Контакт: Коста, тел: 075-685509Град:
Битола
Телефон:
075-685509
Објавен на:
02.07.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Кочо Чомо
Град:
Битола
Телефон:
075-685509
Објавен на:
02.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка