Судски превод - преведувач италијански јазик 072700399

ЦЕНА: 1 мкд

Судски превод - преведувач италијански јазик 072700399


Судски преведувач од италијански јазик врши превод од италијански на македонски јазик и обратно.
Добивате превод со точна терминолошка конотација, со двојна проверка на правопис, лектура и заверка со печат.

Заштедувате време, здравје и пари - нашите преводи не ги враќаат на корекции !

Контакт
Мобилен/ Вибер : 072700399
Емаил: preveduvacki.uslugi@gmail.com
Локација : Рекорд - Центар ; кај Еквилибриум - АеродромГрад:
Skopje
Телефон:
072700399
Објавен на:
14.05.2023

ЦЕНА: 1 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Sudski Prevodi
Град:
Skopje
Телефон:
072700399
Објавен на:
14.05.2023
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка