Специјална понуда за заем за новата година

ЦЕНА: 1 €

Специјална понуда за заем за новата година


Специјална понуда за заем за новата година


Специјализирана за заеми грантовите, ние нудиме кредит од € 5.000 до 3.000.000€ (годишна каматна стапка од 3%) за времетраење на отплата од 1 до 15 години.
Напомена:
Кредитна посветеност и мора да се плати, па бараме од вас да ги проверите вашите капацитетот за отплата пред да се обврзат. За повеќе информации, ве молиме контактирајте не преку контакт формата.Објавен на:
05.01.2015

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Берово

Контакт

Објавен на:
05.01.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка