Се продаваaa: компјутер со монитор, маус и тастатура(комплет), две фритези, фискални со GPS, телевизори, трофазен калорифер 9 kW

ЦЕНА: По договор

Се продаваaa: компјутер со монитор, маус и тастатура(комплет), две фритези, фискални со GPS, телевизори, трофазен калорифер 9 kW


Site preparati se vo odlicna sostojba, cena po dogovor.Број за контакт: 077-744-840MiodragГрад:
Kumanovo
Телефон:
078330233
Објавен на:
22.11.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Куманово

Контакт

Име:
Vladica Davidovski
Град:
Kumanovo
Телефон:
078330233
Објавен на:
22.11.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка