Се продава Tv

ЦЕНА: По договор

Се продава Tv


Продавам половен Tv, марка LG во добра состојба.
Цена по договор.Град:
Strumica
Телефон:
070253592
Објавен на:
25.01.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Gjorgi Gjuzelov
Град:
Strumica
Телефон:
070253592
Објавен на:
25.01.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка