Се продава користен Iphone 7 plus 32GB Model A1661

ЦЕНА: 399 €

Се продава користен Iphone 7 plus 32GB Model A1661


- Перфектна состојба.
- Батеријата држи 13h сурфање; 18h повици.
- Правен за амерички пазар (купен од NY Apple продавница за $959).

+ кабел за полнење
+ слушалки.
+ користена Apple силиконска маска

Спецификација на телефонот:
https://support.apple.com/kb/SP744?locale=en_USГрад:
Скопје
Телефон:
071693739
Објавен на:
26.09.2019

ЦЕНА: 399 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Јаким Десковски
Град:
Скопје
Телефон:
071693739
Објавен на:
27.07.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка