Се продава глисер

ЦЕНА: По договор

Се продава глисер


Се продава глисер ELAN Fisherman 460, генерално реставриран и редовно одржуван, во одлична состојба на труп и мотор (Crysler 45KS со 220 работни часа возење), глисерот се продава заедно со приколка за глисерот. Цена поволна.Име:
Град:
Skopje
Телефон:
070 352 879
Објавен на:
27.04.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Svetlana N
Град:
Skopje
Телефон:
070 352 879
Објавен на:
27.04.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка