Се продава бебешка количка

ЦЕНА: 3700 мкд

Се продава бебешка количка


Се продава бебешка количка на Chicco, тегет боја, многу малку користена и добро сочувана.Објавен на:
02.08.2017

ЦЕНА: 3700 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Објавен на:
02.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка