Се продава Далматинер женка 16 месеци

ЦЕНА: По договор

Се продава Далматинер женка 16 месеци


Со пасош.чип.сите вакцини и ревакцини до 16 месециГрад:
Скопје
Телефон:
070 394 200
Објавен на:
21.12.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Сашко Величков
Град:
Скопје
Телефон:
070 394 200
Објавен на:
21.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка