Се бара продавачка за во прафимерија РЕФАН

ЦЕНА: По договор

Се бара продавачка за во прафимерија РЕФАН


Рефан има потреба од продавачка.
Потребно е ССС и познавање на англиски јазик.
Предност ќе имаат лица со работно искуство со каса и искуство во трговија.
CV да се испраќаат на е-маил remipandoo@gmail.comГрад:
Skopje
Објавен на:
01.12.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Aleksandra Gilevska
Град:
Skopje
Објавен на:
01.12.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка