СЕ ПРОДАВААТ МАЛТЕЗЕРИ

ЦЕНА: По договор

СЕ ПРОДАВААТ МАЛТЕЗЕРИ


Се продаваат мали матезери стари 6 недели. Ќе ги добиете прочистени од паразити, вакцинирани со пасош.
Малтезерите се кученца кои не се митарат и не мирисаат погодни се за во стан. Останати се 1 машко и 1 женско.Име:
Град:
Prilep
Телефон:
078 904 105
Објавен на:
01.09.2017

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Tatijana
Град:
Prilep
Телефон:
078 904 105
Објавен на:
26.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка