СЕ БАРА ФАРБАР СО РАБОТНО ИСКУСТВО

ЦЕНА: По договор

СЕ БАРА ФАРБАР СО РАБОТНО ИСКУСТВО


Се бара фарбар со работно искуство за работа со ковано железо. За сите по детални информации исконтактирајте не на 0782234642.Град:
Скопје
Телефон:
078228994
Објавен на:
22.08.2016

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Ивана Јосимовска
Град:
Скопје
Телефон:
078228994
Објавен на:
16.09.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка