СЕ БАРААТ ДЕВОЈКИ ЗА РАБОТА

ЦЕНА: 30000 мкд

СЕ БАРААТ ДЕВОЈКИ ЗА РАБОТА


е бараат девојки за работа на продажба за време на промоции.

Потребни вештини:
- Комуникативност
- Љубезност
- Желба за напредување
- Мотивација
- Работа во тим

Искуство во продажба се смета за предност.

Сите заинтересирани да испратат CV на luxmarketing1@protonmail.com.

За повеќе информации контактирајте нѐ на +38978413239 до 16 часот.Град:
Skopje
Телефон:
078413239
Објавен на:
19.09.2020

ЦЕНА: 30000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
ICON Club Macedonia
Град:
Skopje
Телефон:
078413239
Објавен на:
19.09.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка