Професионално фотографирање и снимање

ЦЕНА: По договор

Професионално фотографирање и снимање


Професионално снимање и фотографирање на секаков вид свечености (свадби, крштевки, родендени, веридби).
Фото сесии и обработка на фотографии. Снимање со камера, дрон, кран.. монтажа на видео материјали.
Изработка на wedding book, love story.

facebook: MM ProductionГрад:
Skopje
Телефон:
070673626
Објавен на:
15.02.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Toni Sharevski
Град:
Skopje
Телефон:
070673626
Објавен на:
15.02.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка