Продавам четири единечни кревети

ЦЕНА: 15000 мкд

Продавам четири единечни кревети


Се продаваат четири единечни кревети со четири душеци (90*200). Креветите се користеа многу малку во апартман за издавање, одлично зачувани заштитени со стреч фолија (во прилог слика како изгледаа и во апартманот за издавање). Цена за сите четири 15.000 денариГрад:
Skopje
Телефон:
070473713
Објавен на:
18.03.2021

ЦЕНА: 15000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
eli Zhabevska
Град:
Skopje
Телефон:
070473713
Објавен на:
18.03.2021
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка