Продавам телевизор samsung plano

ЦЕНА: 3500 мкд

Продавам телевизор samsung plano


Се продава телевизор samsung planо,екран 65см во одлична состојба без сервисирање.контакт тел: 075237340Град:
Skopje
Телефон:
075237340
Објавен на:
25.09.2016

ЦЕНА: 3500 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Zagorka Nikolova
Град:
Skopje
Телефон:
075237340
Објавен на:
25.09.2016
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка