Продавам средства против паѓање на косата, финастерид, дутастерид

ЦЕНА: 30 €

Продавам средства против паѓање на косата, финастерид, дутастерид


Продавам таблетки proscar, активна материја finasterid, 28 таблетки 5mg, за 4 месеци ползване, 30€, и капсули avodart, активна материја dustasterid, 30 капсули 0.5mg, за 1 до 2 месеци ползване, 50€.

Това са признати от страна на FDA, америчка агенција за лекови, као средства против паѓање на косата.Град:
Београд
Телефон:
0646501176
Објавен на:
18.02.2019

ЦЕНА: 30 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Владислав Грујић
Град:
Београд
Телефон:
0646501176
Објавен на:
18.02.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка