Продавам пиштол

ЦЕНА: 500 €

Продавам пиштол


Продавам пиштол ЧЗ75Б 9 mm исклучиво на лице со дозвола ,цена по договорТелефон:
070707888
Објавен на:
29.10.2020

ЦЕНА: 500 €

Карактеристики:

Град:
 Крива Паланка

Контакт

Име:
Oliver Ilievski
Телефон:
070707888
Објавен на:
29.10.2020
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка