Продавам клима уред LG 2.5 KW и кујнско бољарче Koncar od 10л

ЦЕНА: 3000 мкд

Продавам клима уред LG 2.5 KW и кујнско бољарче Koncar od 10л


Клима уредот е исправен и малку е користен. Цената е 3000 ден. Бољарчето е исто така исправно . Цената е 1000 ден. Или прифакам предлог цена за двата апарати.Град:
Скопје
Телефон:
072241759
Објавен на:
04.02.2022

ЦЕНА: 3000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Никола Петрушевски
Град:
Скопје
Телефон:
072241759
Објавен на:
04.02.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка