Продавам калифорниски црви

ЦЕНА: 50 €

Продавам калифорниски црви


Продавам легла од калифорниски црви, цената не едно легло е 50 евра со сопствен превоз. Се наоѓам во село Велмеј - Дебрца, Охридско.Име:
Град:
Ohrid
Телефон:
077992469
Објавен на:
06.07.2018

ЦЕНА: 50 €

Карактеристики:

Контакт

Име:
Dimitar S.
Град:
Ohrid
Телефон:
077992469
Објавен на:
06.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка