Продавам детско столче Cam

ЦЕНА: 2000 мкд

Продавам детско столче Cam


Продавам детско столче Cam во одлична состојба, кое се поставува и со заштитни каиши се прицврстува на секаква кујнска столица. Столчето има додаток-послужавник и лесно се склопува. Не е потрбен голем простор за чување.Град:
Skopje
Телефон:
075306418
Објавен на:
18.07.2017

ЦЕНА: 2000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Dejan Damjanovski
Град:
Skopje
Телефон:
075306418
Објавен на:
18.07.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка