Продавам гоблени

ЦЕНА: По договор

Продавам гоблени


Гоблените се рачно изработени со вилеров конец. Дадените димензии се дадени без рамка.
- Залезот на сонцето 34х48 cm
- На бунарот 42х52 cm
- Девојката со шеширот 23х31 cm
- На море 49х34 cm
- Овчарката 71х51 cm
- Таписерија: Залезот на сонцето 93х68 cmГрад:
Скопје
Телефон:
078476161
Објавен на:
11.08.2018

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Ангела Најдоска
Град:
Скопје
Телефон:
078476161
Објавен на:
11.08.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка