Принт на puzzle / сложувалка по Ваш избор!!

ЦЕНА: 200 мкд

Принт на puzzle / сложувалка по Ваш избор!!


Не знаете што да му подарите на Вашиот партнер??
Принт на puzzle/ сложувалка е брзо и едноставно решение на вашиот проблем.
Само испратете ја Вашата замисла на слика,текст,дизајн или апликација на mygift@gmail.com и ја добивате Вашата сложувалка за само 3 дена.
Внимавајте фотографиите да бидат со што поголема резолуција односно квалитет со цел подобар краен резултат.

Добивате:
• Принт на puzzle / сложувалка (слика, текст, дизајн и/или апликација) во А4 формат или
• Принт на puzzle / сложувалка (слика, текст, дизајн и/или апликација) во форма на срце (димензии: 200X200).
• Изработуваме и уникатни чаши за во Вашиот дом или канцеларија.Име:
Град:
Kicevo
Објавен на:
16.03.2015

ЦЕНА: 200 мкд

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
Tea Velkoska
Град:
Kicevo
Објавен на:
16.03.2015
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка