Пиштол Застава калибар 7.65

ЦЕНА: По договор

Пиштол Застава калибар 7.65


Продавам Пиштол Застава калибар 7.65, скоро нов.
Го продавам на лице кое поседува дозволоа за носење на оружје.
Цена по договор.Град:
Битола
Телефон:
072310585
Објавен на:
23.08.2022

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Мирче Стефановски
Град:
Битола
Телефон:
072310585
Објавен на:
23.08.2022
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка