Парфеми со оригинален мирис, а и оригинална цена

ЦЕНА: 600 мкд

Парфеми со оригинален мирис, а и оригинална цена


Парфеми со оригинален мирис, за луѓе со вкус, а и добра цена плус. 1 парфем (50ml) = 600 денари
2 парфема - 1000 денари.
Парфемите се проверени, со висок квалитет, а мало количество на алкохол.
Побарајте ме на 070 243 926 - Горјан.
Може и на Viber и WhatsApp
Парфемот треба да ТРАЕ, а не да МОЛЧИ.Град:
skopje
Телефон:
070 243926
Објавен на:
01.12.2018

ЦЕНА: 600 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Gorjan Arevski
Град:
skopje
Телефон:
070 243926
Објавен на:
01.12.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка