ПРОДАВАМ ИГРИЦИ

ЦЕНА: 100 мкд

ПРОДАВАМ ИГРИЦИ


ПРОДАВАМ ИГРИ ЗА КОМПЈУТЕР ЗА ПЛАИСТАТИОН 2 И ФИЛМОВИ СО СРПСКИ ПРЕВОД ЗАИНТЕРЕСИРАНИ 077-859-832Град:
Skopje
Телефон:
077 859 832
Објавен на:
14.02.2013

ЦЕНА: 100 мкд

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Zheljko Mladenowski
Град:
Skopje
Телефон:
077 859 832
Објавен на:
14.02.2013
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка