НЕВЕСТИНСКИ НОВ УНИКАТЕН ФУСТАН

ЦЕНА: 400 €

НЕВЕСТИНСКИ НОВ УНИКАТЕН ФУСТАН


Се продава нов рачно изработен невестински фустан од реномирано ателје во Македонија. Носен е еднаш, а потоа на хемиско исчистен. Одговара на број 38 (М), но може да се прилагоди. Со фустанот следува гратис вел и корпа величина 4. Фустанот е изработен со најмодерна 3Д чипка, и сатен кој во широчина е 9 метри. цената на чинење е 800 евра. Се продава сега за 400 евра (цена која одговара за едно изнејмување на венчаница).Град:
Bitola
Телефон:
071486040
Објавен на:
30.06.2017

ЦЕНА: 400 €

Карактеристики:

Град:
 Битола

Контакт

Име:
Svetlana Bitola
Град:
Bitola
Телефон:
071486040
Објавен на:
30.06.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка