Легло на расата Минијатурен Шнауцер

ЦЕНА: 300 €

Легло на расата Минијатурен Шнауцер


Се очекува легло од расата Минијатурен Шнауцер. Доколку сте љубител на оваа раса, може да го резервирате вашето куче. Татко и мајка со одлично педигре. Основни карактериситки на оваа раса се:темпераментни, интелигентни, храбри, забавни, лојални и максимaлно поврзани со семејството, не пуштаат влакна, лесни се за одржување и хигиена. Имаат само една маана , многу се сакаат. За секоја информација и прашање може да не исконтактирате - важи само за вистински љубители!!! Лице за контакт: Марија, 078 214 749Град:
Скопје
Телефон:
078214749
Објавен на:
01.03.2018

ЦЕНА: 300 €

Карактеристики:

Град:
 Скопје

Контакт

Име:
Марија Аврамовска
Град:
Скопје
Телефон:
078214749
Објавен на:
01.03.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка