Лактофризер и Еднореден Силажер

ЦЕНА: 3200 €

Лактофризер и Еднореден Силажер


Продавам Лактофризер од 1500 л. - Алфа Лавал (3200 evra)
Еднореден Силажер - Kverneland (1300 evra)Име:
Телефон:
075311075
Објавен на:
20.09.2017

ЦЕНА: 3200 €

Карактеристики:

Град:
 Свети Николе

Контакт

Име:
Orce
Телефон:
075311075
Објавен на:
20.09.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка