Кучиња златен ретривер

ЦЕНА: 1 €

Кучиња златен ретривер


Се продаваат кучиња од расата златен ретривер - 2 машки и 4 женски. Кучињата се еден месец стари, а ги добивате вакцинирани и со педигре кога ќе наполнат 8 седмици. Мајката е светло крем, а таткото со златна боја. Кучињата се напредни и веќе една седмица јадат храна за кучиња. Весели, игриви и не дека се наши, ама се многу убави. Цена по договор. Дојдете да ги видите и да си резервирате куче.Име:
Град:
Прилеп
Телефон:
071797143
Објавен на:
23.07.2018

ЦЕНА: 1 €

Карактеристики:

Град:
 Прилеп

Контакт

Име:
С. К.
Град:
Прилеп
Телефон:
071797143
Објавен на:
23.07.2018
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка