Купување на книги

ЦЕНА: 1000 мкд

Купување на книги


Ги барам насловите „Македонскиот јазол“ од Ханс Лотер Штефан, „Херодотовата историја“ (на македонски јазик) и „Зета Македонија“ од Бранко Сотировски.



Град:
Скопје
Телефон:
075337338
Објавен на:
22.08.2017

ЦЕНА: 1000 мкд

Карактеристики:

Контакт

Име:
Методија
Град:
Скопје
Телефон:
075337338
Објавен на:
22.08.2017
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка