Купувам стари часовници со нишало (клатно)

ЦЕНА: По договор

Купувам стари часовници со нишало (клатно)


Купувам стари часовници со нишало (клатно). Може и неисправни.
Телефони: 02 3151 280 ; 071 772 148Град:
Skopje
Телефон:
02 3151 280
Објавен на:
15.04.2014

ЦЕНА: По договор

Карактеристики:

Контакт

Име:
Peko Milcinoski
Град:
Skopje
Телефон:
02 3151 280
Објавен на:
15.04.2014
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка