Камин на дрва

ЦЕНА: 9000 мкд

Камин на дрва


Се продава камин на дрва за парно од 40 до 100 м2.Име:
Град:
Kavadarci
Телефон:
072271280
Објавен на:
04.12.2019

ЦЕНА: 9000 мкд

Карактеристики:

Град:
 Кавадарци

Контакт

Име:
Daliborka
Град:
Kavadarci
Телефон:
072271280
Објавен на:
04.12.2019
По email преку следнава форма:


Стави го следниот код(copy/paste) на твојот блог, или на било кој сајт каде што сакаш да се појави овој оглас:

За нас

ВИП маркет 5 е технички најоптимизираниот сајт за огласи во Македонија – предводник на современото е-огласување. Освен тоа што нашиот сајт е најпрепознатлив од сите пребарувачи (огласите на ВИП маркет 5 секогаш се пред тие од конкуренцијата кога се пребарува на Гугл да речеме), нуди и посебни технички можности што никој во Македонија досега не ги нуди.

Корисничка поддршка